+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 212 από 212 ΠρώτηΠρώτη ... 112 162 202 210 211 212
Αποτελέσματα 2,111 έως 2,114 από 2114

Θέμα: Τι games παιζετε αυτην την περιοδο;;;

gēmu soshite anime otaku TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; Το άβαταρ του/της TxCForever
    Ημερομηνία εγγραφής
    27/07/2009
    Αξιολόγηση
    49
    Αν κρίνω με βάση τα 0,3,4,6 που έπαιξα, η περιοχή του Καμουροτσό ελάχιστα αλλάζει. Διαφορετικές είναι συνήθως οι άλλες περιοχές που μπορείς να ταξιδέψεις.

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ! ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!

Βyte agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της agrimi78
    Ημερομηνία εγγραφής
    11/01/2012
    Αξιολόγηση
    29
    Εκτός απο το Hollow Knight τον τελευταίο καιρό ασχολούμαι με το Paladins στο Switch.
    Δεν είμαι τύπος multiplayer αλλά έχω παίξει αρκετά ματσάκια Οverwatch και το βρίσκω καλή "γρήγορη" διασκέδαση.

Το Paladins θυμίζει Overwatch σε πολύ μεγάλο βαθμό και το port του στο switch είναι πολύ "εντυπωσιακό". Γρήγορα ματσάκια με ωραία γκάμα χαρακτήρων και τεχνικά άρτιο, είναι εντυπωσιακό να παίζεις τέτοιου είδους παιχνίδι σε φορητή κονσόλα.

Νομίζω η Blizzard έκανε μεγάλο λάθος που δεν έχει διαθέσει ΗΔΗ τα Overwatch & Diablo 3 στο Switch. To Paladins τώρα που έγινε free to play θα εγκαταστήσει μια μεγάλη βάση χρηστών που δεν θα είναι μετά διατιθεμένη να αλλάξει (ειδικά αν το Overwatch είναι ακριβό).
    Great is the weapon that cuts on its own.

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    63
    Ε, αν τους ένοιαζε ιδιαίτερα θα το είχαν κάνει ίσως. Το Diablo πιστεύω ότι θα βγει, το OW δεν το θεωρώ πολύ πιθανό.

Βyte agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της agrimi78
    Ημερομηνία εγγραφής
    11/01/2012
    Αξιολόγηση
    29
    Τελείωσα το Metroid Samus Returns (εξαιρετικό, η καλύτερη δουλειά της Mercury Steam) και έπιασα ξανά (μετα απο 1 χρόνο!) για να τελειώσω το Horizon zero dawn.

Αρχικά το έβαλα για να τεστάρω το HDR, και το upscaling 1080 σε 4Κ, αλλά κόλλησα και λέω να το τελειώσω τώρα (είμαι κοντά στο τέλος).
    Great is the weapon that cuts on its own.

+ Γράψε το μήνυμά σου

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος