+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 208 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 108 158 198 206 207 208
Αποτελέσματα 2,071 έως 2,073 από 2073

Θέμα: Τι games παιζετε αυτην την περιοδο;;;

KByte buddyjesus μπήκε στον δρόμο του φωτός buddyjesus μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της buddyjesus
    Ημερομηνία εγγραφής
    21/09/2011
    Αξιολόγηση
    28
    Cuphead - κάψιμο

Τέλειο soundtrack

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    42
    Τελείωσα το Until Dawn (PS4).
    Οι επιλογές μου αφάνισαν τα 6 από τα 8 μέλη της παρέας
    Το Until Dawn ξεκινά με ένα story τύπου Scream, αλλά το γυρίζει προς το Resident Evil.
    Το παιχνίδι διέπεται από μια φοβερή ατμόσφαιρα, και το σενάριο είναι πολύ ενδιαφέρον διότι εστιάζει στις σχέσεις των μελών της παρέας μεταξύ των.
    Σε αντίθεση με τα παιχνίδια Walking Dead της Telltale, στο Until Dawn οι επιλογές του παίκτη πραγματικά μετράνε και καθορίζουν την μοίρα των χαρακτήρων και την έκβαση της ιστορίας.
    Μου άρεσε ο διακριτικός τρόπος που ενσωματώθηκαν τα motion controls στο παιχνίδι (αν επιλέξει κανείς να παίξει έτσι). Οι φάσεις όπου πρέπει ο χαρακτήρας να μείνει ακίνητος και πρέπει ο παίκτης να μην κουνά το χειριστήριο ήταν φοβερές.
    Δεν μου άρεσε πάντως η στατική κάμερα. Και οι χαρακτήρες δεν στρίβουν ούτε με βίντσι.
    Όπως κι αν έχει το προτείνω ανεπιφύλακτα.

//Έρχεται σύντομα και το prequel The Inpatient αλλά μόνο στο PS VR απ' όσο ξέρω.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την pirederas; 06/11/2017 στις 13:33.
    Metal Gear has only room for one handheld... and one console!...

MByte blackpax υπόδειγμα χρήστη blackpax υπόδειγμα χρήστη blackpax υπόδειγμα χρήστη Το άβαταρ του/της blackpax
    Ημερομηνία εγγραφής
    23/12/2010
    Αξιολόγηση
    16
    Ησχολήθην σε κάτι κενά από δω και από εκεί με το lbp3 στο ps4 και έχω να πω ότι είναι αδικημένο σε σχέση με τα προηγούμενα!! Το θεωρώ το καλύτερο απ'όλα, δημιουργικότερο και πιο εμπνευσμένο. Νομίζω ότι απλώς είχε αρχίσει να κουράζει η πανομοιότυπη και χωρίς νεωτερισμούς αισθητική του και γι'αυτό δεν πήρε τη θέση που του αξίζει.

+ Γράψε το μήνυμά σου

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος