+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 199 από 199 ΠρώτηΠρώτη ... 99 149 189 197 198 199
Αποτελέσματα 1,981 έως 1,986 από 1986

Θέμα: Τι games παιζετε αυτην την περιοδο;;;

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    59
    Ε, όλα τα Persona είναι εθιστικά. Δεν μοιάζει και τόσο με το Zelda για να κάνουμε συγκρίσεις,άλλωστε.

gēmu soshite anime otaku TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; Το άβαταρ του/της TxCForever
    Ημερομηνία εγγραφής
    27/07/2009
    Αξιολόγηση
    46
    Σίγουρα. Μιλάω καθαρά για θέμα εθισμού, όχι για καθαρή σύγκριση μεταξύ δύο ανόμοιων παιχνιδιών. Και νομίζω έχει να κολλήσω τόσο πολλά χρόνια. Το 4 στο PS2 φτάνει κοντά αλλά νομίζω η τελευταία φορά που δεν ήθελα να παίζω τίποτα άλλο μέχρι τις πρωινές ώρες πρέπει να ήταν με το Hitman Contracts.

Νομίζω τώρα είμαι κάπου στις 65 ώρες και έχει ακόμη ψωμί το παιχνίδι.

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ! ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    39
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TxCForever Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα. Μιλάω καθαρά για θέμα εθισμού, όχι για καθαρή σύγκριση μεταξύ δύο ανόμοιων παιχνιδιών. Και νομίζω έχει να κολλήσω τόσο πολλά χρόνια. Το 4 στο PS2 φτάνει κοντά αλλά νομίζω η τελευταία φορά που δεν ήθελα να παίζω τίποτα άλλο μέχρι τις πρωινές ώρες πρέπει να ήταν με το Hitman Contracts.

Νομίζω τώρα είμαι κάπου στις 65 ώρες και έχει ακόμη ψωμί το παιχνίδι.
    Μου φαίνεται πως δεν έχεις παίξει Persona 4 Golden στο PS Vita. Εκεί να δεις ξενύχτι που έχω φάει εγώ. Σε σταθερή κονσόλα τουλάχιστον κουράζεσαι που κάθεσαι σε ένα σημείο μπροστά στην TV για ώρες, μπορεί να σε πονέσει η πλάτη ή να πιαστείς ολόκληρος, τέλος πάντων κάποια στιγμή την κλείνεις. Αν όμως παίζεις Persona 4 σε φορητό κάθεσαι στο κρεβάτι αναπαυτικά, ξαπλώνεις για ύπνο, λες "λίγο ακόμα", και τελικά συνεχίζεις να παίζεις άνετα μέχρι τις 6 το πρωί και μετά πας κατ' ευθείαν στην δουλειά
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την pirederas; 18/04/2017 στις 21:41.
    Metal Gear has only room for one handheld... and one console!...

gēmu soshite anime otaku TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; Το άβαταρ του/της TxCForever
    Ημερομηνία εγγραφής
    27/07/2009
    Αξιολόγηση
    46
    Φυσικά και έχω ξοδέψει πάμπολλες ώρες στο Persona 4 στο Vita, άλλωστε αυτό ήταν ο βασικός λόγος που αγόρασα το σύστημα. Για μένα όμως το 5 το ξεπερνάει σε όλα.

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ! ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    39
    Ξεκίνησα το The Last Guardian στο PS4. Απ' όσο είδα μέχρι τώρα έχει το ύφος και την environmental puzzle φιλοσοφία του Ico και δεν μοιάζει καθόλου με το Shadow of the Colossus. Η αλληλεπίδραση με τον Trico θυμίζει το πώς εξημερώνεται ένα ζώο μέχρι να σε μάθει. Σε σημεία υπάρχει θέμα με το frame rate αλλά αυτό μετριάζεται από τους αργούς ρυθμούς του παιχνιδιού. Η κάμερα είναι περίεργη αλλά αυτό που δεν μου αρέσει καθόλου είναι το γενικότερο σύστημα ελέγχου που δεν το λες και intuitive. Τρίγωνο για άλμα όταν σε όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια είναι κλασικά το Χ; WTF; Τουλάχιστον ο Ueda το σώζει επειδή αν μπερδεύεσαι και κολλάς το παιχνίδι βγάζει ειδοποίηση τύπου "για να κάνεις αυτό πάτα το τάδε κουμπί" σε στυλ tutorial. Τέσπα, τα αρνητικά που υπάρχουν δεν αφαιρούν πολύ από την εμπειρία.

Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    39
    Τελείωσα το The Last Guardian στο PS4.

Τώρα σειρά έχει το Gravity Rush 2.

+ Γράψε το μήνυμά σου

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος