+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 204 από 204 ΠρώτηΠρώτη ... 104 154 194 202 203 204
Αποτελέσματα 2,031 έως 2,032 από 2032

Θέμα: Τι games παιζετε αυτην την περιοδο;;;

gēmu soshite anime otaku TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; Το άβαταρ του/της TxCForever
    Ημερομηνία εγγραφής
    27/07/2009
    Αξιολόγηση
    47
    Lawbreakers με λίγες δόσεις Overwatch αυτό τον καιρό. Παρά το τεράστιο backlog που μαζεύτηκε δεν βρίσκω την όρεξη να ασχοληθώ με οτιδήποτε διαρκεί περισσότερο από μερικά λεπτά.

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ! ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    40
    Τέλος το Horizon: Zero Dawn.

Έχοντας κάνει τα πάντα (πάω για platinum trophy) στο Hard, έχω να πω ότι είναι ένα χορταστικό και πολύ ευχάριστο story-driven, open world game. Το είχα ξαναγράψει, αλλά παρ' ότι κοντεύω τις 60 ώρες, δεν με έχει κουράσει ή προκαλέσει βαρεμάρα τόσο όσο τα περισσότερα παιχνίδια του είδους. Η Guerrilla έκανε πολύ καλή δουλειά στο world building και το lore, αν και δεν καταφέρνει να ξεφύγει από το κλισέ του Skynet και της ΑΙ που θέλει να αφανίσει την ανθρωπότητα. Η ενθουσιώδης Aloy αποδίδεται πολύ ωραία, ενώ και ο μυστηριώδης Sylence είναι κι αυτός πολύ καλός.

Το Horizon έχει βέβαια τα ελαττώματά του όπως και όλα τα games (η ΑΙ των ανθρώπων είναι κατώτερη των ρομπότ, το melee combat δεν έχει βάθος, οι περισσότεροι χαρακτήρες είναι forgettable, ενώ και το story φτιάχτηκε απλά για να δώσει ενδιαφέρον στο gameplay concept "πολεμάω ρομποτικούς δεινοσαύρους σε μεταποκαλυπτικό τοπίο"), αλλά η συνολική εικόνα που έχω για αυτό είναι πολύ καλή.

Στο τέλος έχει μια marvel-οειδή post-credits σκηνή που για να πω την αλήθεια μου έκατσε άσχημα, στυλ "από μηχανής θεός αποφασίζω ότι δεν θα τελειώσει έτσι η υπόθεση", και πιστεύω ότι πρέπει να αναμένουμε sequel κάποια στιγμή. Ελπίζω και το expansion DLC The Frozen Wilds να είναι καλό.
    Metal Gear has only room for one handheld... and one console!...

+ Γράψε το μήνυμά σου

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος