+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 195 από 195 ΠρώτηΠρώτη ... 95 145 185 193 194 195
Αποτελέσματα 1,941 έως 1,945 από 1945

Θέμα: Τι games παιζετε αυτην την περιοδο;;;

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    38
    Κατ' αρχάς Χρόνια Πολλά σε όλους και Καλή Σαρακοστή.

Πρέπει να έχω μαζέψει γύρω στις 20 ώρες στο Nioh.
    ΙΜΗΟ το Nioh γελάει στα μούτρα του Dark Souls 3, αν και δεν νομίζω ότι φτάνει το Bloodborne ή το Dark Souls 1 (το 2 δεν το έχω παίξει).
    Τί έλεγα ότι το Dark Souls 3 δεν μου άφησε παρά ελάχιστες αναμνήσεις;
    Είμαι στο 30% του Nioh (στην δεύτερη μεγάλη περιοχή νομίζω από τις 6) και ήδη μου έχουν μείνει αξέχαστα πολλά πράγματα.
    Και δεν εννοώ μόνο τα ευρηματικά boss fights (η Hino-Emma με την παράλυση, ο Nue με τους random κεραυνούς, ο Umi-Bozu).
    Αυτός ο γίγαντας με την τεράστια γλώσσα (Onyudo) μου έχει γίνει εφιάλτης

Τελευταία επεξεργασία από τον/την pirederas; Χθες στις 16:42.
    Metal Gear has only room for one handheld... and one console!...

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    58
    Θέλει dodge προς το μέρος του, στην πλευρά από όπου έρχεται η σφαλιάρα. Προσωπικά, μισώ τους καλόγερους με τα μπουζούκια στα Twilight Missions. Βρίσκονται πάντα σε στρατηγικά σημεία.

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    38
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dismiss Προβολή μηνύματος
    Θέλει dodge προς το μέρος του, στην πλευρά από όπου έρχεται η σφαλιάρα. Προσωπικά, μισώ τους καλόγερους με τα μπουζούκια στα Twilight Missions. Βρίσκονται πάντα σε στρατηγικά σημεία.
    Ναι, αυτοί οι καλόγεροι νομίζω κάνουν άπειρο respawn/summon στα τέρατα εκτός αν τους σκοτώσεις.
    Metal Gear has only room for one handheld... and one console!...

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    58
    Ξυπνάνε όλα τα revenants καθώς τα πλησιάζεις και αναγκάζεσαι να τα πολεμήσεις, εκτός και αν βρεις τον καλόγερο και τον φας πρώτα.

Βyte agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της agrimi78
    Ημερομηνία εγγραφής
    11/01/2012
    Αξιολόγηση
    25
    Έχω ψιλόκολλησει με το Overwatch.

Είμαι single player παίχτης, οι τελευταία multi εμπειρία μου ήταν η πρώτη χρόνια lol.

Εξαιρετική δουλειά από την blizzard. Φοβεροί χαρακτηρες, μηχανή ´βραχος´, γρήγορα ματς, φιλικό σε όλους και όχι μόνο σε αυτούς που έχουν "καεί".

Δεν υπάρχει inventory, όλοι ξεκινούν και τελειώνουν το παιχνίδι ισοδυναμοι.

Το Overwatch είναι το τέλειο multiplayer παιχνίδι για τους single player παίχτες, δεν απαιτεί "αφοσίωση" αλλά είναι ιδανικό για μικρές "αποδράσεις" από άλλα παιχνίδια.
    Great is the weapon that cuts on its own.

+ Γράψε το μήνυμά σου

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος