+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 225 από 225 ΠρώτηΠρώτη ... 125 175 215 223 224 225
Αποτελέσματα 2,241 έως 2,244 από 2244

Θέμα: Μόλις το αγόρασα

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    62
    Τον τελευταίο μήνα επωφελήθηκα από ορισμένες προσφορές (οι περισσότερες ισχύουν ακόμα) και έκλεισα μερικές τρύπες εδώ κι εκεί, γιατί έχω πήξει με review και είναι λίγα τα πρόσφατα παιχνίδια που θέλω και μου λείπουν.

Πήρα το Daedalic Humble Bundle με ένα μάτσο point and click, το Shadow Tactics και 1-2 άλλα για PC (αξίζει έστω και μόνο για το Shadow Tactics), συμπλήρωσα κάτι Season Pass που δεν μου είχαν στείλει, συγκεκριμένα για AC Origins, Shadow of War και Far Cry 5 και πήρα και το Titanfall 2 Ultimate για Xbox με 6 ευρώ. Σύνολο κάπου 70 ευρώ, αν θυμάμαι καλά.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Dismiss; 08/06/2018 στις 12:33.

Βyte agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός agrimi78 μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της agrimi78
    Ημερομηνία εγγραφής
    11/01/2012
    Αξιολόγηση
    29
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από agrimi78 Προβολή μηνύματος
    Επίσης προχωράει η παραγγελία του Xbox X. Παρασκευή θα το έχω στα χέρια μου. Τελικά στοίχησε 430 (4+ ευρώ είναι η χρέωση (1%) του paypal) και θα περιλαμβάνει μόνο το παιχνίδι ( COD WW2) μιας και το 2ο χειριστήριο ήταν λάθος της Microsoft (έχω ήδη 2 χειριστήρια one οπότε μικρό το "κακό").
    Μετά απο paypal dispute πήρα πίσω 50 φράγκα (43 ευρώ - όσα ζήτησα) για την μη αποστολή του δεύτερου χειριστηρίου. Να προτιμάτε πάντα την επιλογή πληρωμής paypal, είναι πολύ ισχυρό "εργαλείο" το dispute για να βρείτε το δίκιο σας.

Το τελευταίο καιρό αγόρασα το dark souls remastered (20ε steam 50% έκπτωση επειδή έχω το original), πήρα για switch το Wonderboy Dragon's Trap (8,7ε), το mass effect andromeda (6,60ε - xbox) και πήρα το backer κλειδί μου για το pillars of eternity 2.

Επίσης πήρα ένα παιχίδι που είχα στο wishlist, το styx shards of darkness, απο το humble monthly.

Τον τελευταίο καιρό παίζω POE 2 (45 + ώρες) και πρέπει να έχω καμιά 25 ώρες στο dark souls remastered (btw και τα δύο δείχνουν φανταστικά σε ultrawide).
    Great is the weapon that cuts on its own.

MByte blackpax υπόδειγμα χρήστη blackpax υπόδειγμα χρήστη blackpax υπόδειγμα χρήστη Το άβαταρ του/της blackpax
    Ημερομηνία εγγραφής
    23/12/2010
    Αξιολόγηση
    18
    Δεν κρατήθηκα και αγόρασα σήμερα αυτό το κουκλί με 40 οβριγιά. Πιάνοντάς το στα χέρια μου όταν παίζω, εκτός του ότι νοιώθω ο ίδιος καλύτερα, νοιώθω και καλύτερος παίκτης. Η σονυ είναι μανούλα σ' αυτά...
    Συνημμένες εικόνες

gēmu soshite anime otaku TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; TxCForever τι θα κάναμε χωρίς αυτόν; Το άβαταρ του/της TxCForever
    Ημερομηνία εγγραφής
    27/07/2009
    Αξιολόγηση
    48
    Δοκίμασε το Elite Controller της Microsoft και θα νιώσεις ξανά νουμπάς. Δεν νομίζω να υπάρχει άλλο πιο στιβαρό χειριστήριο στην αγορά, αν και αυτή την ποιότητα την χρυσοπληρώνεις.

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ! ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!

+ Γράψε το μήνυμά σου

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος