+ Γράψε το μήνυμά σου
Σελίδα 1 από 10 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 91

Θέμα: Ε3 2014

Storm Bringer's pet rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! rex αν έβαζε υποψηφιότητα για βουλευτής, θα κέρδιζε! Το άβαταρ του/της rex
    Ημερομηνία εγγραφής
    19/02/2009
    Αξιολόγηση
    10

ενδιαφέρον Ε3 2014

Τρεις μήνες έμειναν μέχρι την Ε3, η οποία λόγω της μετάβασης στη νέα γενιά και μπλα-μπλα αναμένεται να είναι σημαντική, οπότε στάνταρ θα ακούσουμε πολλά μέχρι την έναρξη της.

Κάνω την αρχή με κάτι που δημοσιεύεται στο Dualshockers και κάνει λόγο για «τη μεγαλύτερη έκπληξη στην ιστορία της Microsoft».

Εντάξει, οι περισσότεροι αναμένουν να ακούσουν για Halo 5 και νέο Gears of War, τα οποία ναι μεν είναι καρά-σούπερ, αλλά σίγουρα ΔΕΝ είναι εκπλήξεις.

Έκπληξη σίγουρα θα ήταν το «τα παιχνίδια της Nintendo έρχονται αποκλειστικά στις πλατφόρμες της Microsoft». Λέμε τώρα.

Οπότε τι στον κόρακα; Όου γουέλ...

Χ.Κ.
    Γελάει καλύτερα αυτός που, εφόσον γελάσει τελευταίος, έχει την δυνατότητα να κλειδώσει το thread

Βyte pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός pirederas μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της pirederas
    Ημερομηνία εγγραφής
    15/10/2012
    Αξιολόγηση
    22
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rex Προβολή μηνύματος
    Τρεις μήνες έμειναν μέχρι την Ε3, η οποία λόγω της μετάβασης στη νέα γενιά και μπλα-μπλα αναμένεται να είναι σημαντική, οπότε στάνταρ θα ακούσουμε πολλά μέχρι την έναρξη της.

Κάνω την αρχή με κάτι που δημοσιεύεται στο Dualshockers και κάνει λόγο για «τη μεγαλύτερη έκπληξη στην ιστορία της Microsoft».

Εντάξει, οι περισσότεροι αναμένουν να ακούσουν για Halo 5 και νέο Gears of War, τα οποία ναι μεν είναι καρά-σούπερ, αλλά σίγουρα ΔΕΝ είναι εκπλήξεις.

Έκπληξη σίγουρα θα ήταν το «τα παιχνίδια της Nintendo έρχονται αποκλειστικά στις πλατφόρμες της Microsoft». Λέμε τώρα.

Οπότε τι στον κόρακα; Όου γουέλ...

Χ.Κ.
    Αν και τα περί "μεγαλύτερης έκπληξης ever" από την Microsoft τα ακούω βερεσέ (κι αυτό επειδή τα δικά της 1st party exclusives είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού), τολμώ να κάνω την πρόβλεψη ότι θα ανακοινώσουν FPS στο σύμπαν των Gears of War (τί πρωτότυπο...), και το Halo θα γίνει 3rd person open world action game (ΧΚ, εσύ δεν παραπονιόσουν που το Halo έγινε πιο "κλειστό"? ορίστε, έγινε ανοικτόκοσμο!).
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την pirederas; 06/03/2014 στις 09:53.
    Metal Gear has only room for one handheld... and one console!...

Βyte paokman μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της paokman
    Ημερομηνία εγγραφής
    29/12/2010
    Αξιολόγηση
    14
    Εγώ αναμένω να δω τι θα σκαρφισθούν στην Nintendo ώστε να ξεκολλήσουν τις πωλήσεις του Wii U...

Βyte cloud μπήκε στον δρόμο του φωτός cloud μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της cloud
    Ημερομηνία εγγραφής
    17/05/2011
    Αξιολόγηση
    16
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paokman Προβολή μηνύματος
    Εγώ αναμένω να δω τι θα σκαρφισθούν στην Nintendo ώστε να ξεκολλήσουν τις πωλήσεις του Wii U...
    Πολλά θα πρέπει να σκαρφιστούν για να ξεκολλήσουν τις πωλήσεις του Wii U...

Τώρα για την MS, μην βιάζεστε να προεξοφλήσετε ότι είναι κάποιος τίτλος δυναμίτης..

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    47
    Κανονικά Windows 8 και αναβαθμίσιμο hardware. Αυτό θα ήταν έκπληξη.

Ή: "Ξέρετε, αγοράσαμε όλα τα GTA από εδώ και στο εξής. Καλό σας απόγευμα".

Νίνζα Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Shinobi
    Ημερομηνία εγγραφής
    23/06/2010
    Αξιολόγηση
    57
    Νέα κονσόλα. Τέρμα πια τα 900p και τα 30fps.

Πέρα από την πλάκα, μπορεί να είναι η απάντηση στο hype της Sony:

Εγώ δεν έχω μεγάλες προσδοκίες, αλλά θέλω να δω περισσότερα αποκλειστικά παιχνίδια για τις τωρινές κονσόλες και όχι άλλα κρος-τζεν. Για να αρχίσουν να ρολάρουν κι αυτά σιγά-σιγά.
    Τελευταία επεξεργασία από τον/την Shinobi; 06/03/2014 στις 11:21.
    SNK : The Future is NOW !!!

Βyte cloud μπήκε στον δρόμο του φωτός cloud μπήκε στον δρόμο του φωτός Το άβαταρ του/της cloud
    Ημερομηνία εγγραφής
    17/05/2011
    Αξιολόγηση
    16
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Shinobi Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν έχω μεγάλες προσδοκίες,
    Εδώ και πολύ καιρό ακολουθώ το "όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι."..
    Συν ότι για να εντυπωσιαστώ θέλω κάτι πραγματικά δυνατό και που να μην το περιμένω.. Πχ μην ακούσω για τίποτα "VR" η τίποτα "ένωση Χ1 με τα Windows" για SONY και MS αντίστοιχα, θα πέσει πολύ γέλιο (Και μετά θα βγει και η Nintendo και θα ρίξει την "βόμβα" για νέο Mario...)!

αλλά θέλω να δω περισσότερα αποκλειστικά παιχνίδια για τις τωρινές κονσόλες και όχι άλλα κρος-τζεν. Για να αρχίσουν να ρολάρουν κι αυτά σιγά-σιγά.
    Αυτό!!

Έχουμε αλλάξει γενιά, και τα πιο "next gen" σε gameplay και σχεδιασμό παιχνίδια τα έχουμε δει από την Nintendo και το WiiU που υποτίθεται ότι είναι "παλιάς γενιάς"..

Νίνζα Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Shinobi όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Shinobi
    Ημερομηνία εγγραφής
    23/06/2010
    Αξιολόγηση
    57
    Κοίτα, η Ε3 του 2013 είχε αρκετές συγκινήσεις. Φυσικά και δεν περιμένω να δω στην Ε3 2014, την ένταση που είχε η προηγούμενη. Ούτε φυσικά βάζω τις δικές προσδοκίες ως μέτρο σύγκρισης. Περιμένω να δω λογικά πράγματα και αρκετές μικρές εκπλήξεις.

Επειδή έχω Wii U, δεν έχω δει κάτι που να παραπέμπει σε νεξτ τζεν, από άποψη μηχανισμών και σχεδιασμού. Εκτός κι αν έχει κυκλοφορήσει κάτι και δεν το έχω αντιληφθεί.
    SNK : The Future is NOW !!!

Μισθοφόρος Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Dismiss όλοι τον γνωρίζουμε, όλοι τον αγαπάμε Το άβαταρ του/της Dismiss
    Ημερομηνία εγγραφής
    01/07/2009
    Αξιολόγηση
    47
    Αυτή είναι μια απορία που έχω κι εγώ, αλλά το έχω πάρει απόφαση ότι δεν πρόκειται να απαντηθεί ποτέ.

Ημερομηνία εγγραφής
    17/05/2011
    Αξιολόγηση
    16
    Κοίτα, η Ε3 του 2013 είχε αρκετές συγκινήσεις. Φυσικά και δεν περιμένω να δω στην Ε3 2014, την ένταση που είχε η προηγούμενη. Ούτε φυσικά βάζω τις δικές προσδοκίες ως μέτρο σύγκρισης. Περιμένω να δω λογικά πράγματα και αρκετές μικρές εκπλήξεις.
    Περιμένω από τα πάντα ως και τίποτα..

Επειδή έχω Wii U, δεν έχω δει κάτι που να παραπέμπει σε νεξτ τζεν, από άποψη μηχανισμών και σχεδιασμού. Εκτός κι αν έχει κυκλοφορήσει κάτι και δεν το έχω αντιληφθεί.
    Κάτι πραγματικά νεξτ τζεν δεν έχουμε δει πουθενά ούτε για πλάκα!
    Όμως τίτλοι όπως τα ZombiU, The Wonderful 101, η το Mario Kart 8 σχεδιαστικά και σαν μηχανισμοί φαίνονται πολύ πιο "next gen" από τα Call of Duty: Ghosts (Κλπ κρος-τζεν που πουλάνε σαν τρελά στα νέα συστήματα.), Killzone: Shadow Fall, Knack, Dead Rising 3, κλπ που σχεδόν το μόνο που δίνουν παραπάνω σε σχέση με το τι έχουμε δει ως σήμερα είναι λίγο καλύτερα γραφικά.

+ Γράψε το μήνυμά σου

Tags για αυτό το θέμα

Άδειες δημοσίευσης

• Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  • Ο BB κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο κώδικας smilies είναι ενεργοποιημένος
  • Ο [IMG] κώδικας είναι ενεργοποιημένος
  • Ο HTML κώδικας είναι απενεργοποιημένος